خدمات

خدمات لیزر برش و حکاکی فلزات با تکنولوژی فایبر

شرکت فناوران لیزر سهند با هدف به روز رسانی تکنولوژی خود و استفاده از آخرین تکنولوژی ماشین آلات لیزر در صنعت و همچنین ایجاد بازار و کاربردهای جدید برای ماشین آلات لیزر حکاکی و برش، اقدام به راه اندازی واحد خدمات لیزر در مجموعه خود نموده است. در مجموعه سهند لیزر علاوه بر فروش دستگاه های لیزر برش، لیزر حکاکی، لیزر جوش و سایر لیزرهای صنعتی، واحد خدمات برش لیزر فایبر و حکاکی لیزر فایبر را راه اندازی نمودیم تا علاوه بر ارائه خدمات برش و حکاکی به شرکت ها و مجموعه های دولتی، خصوصی و کارگاهی، مهارت های لازم را در خصوص راه اندازی، تعمیر و نگهداری و کار با این لیزرها را به صورت عملی فراگرفته تا بتوانیم به خریداران دستگاه لیزر از این شرکت بهترین خدمات و پشتیبانی را داشته باشیم.

در مجموعه خدمات سهند لیزر دستگاه های لیزر و تجهیزات زیر وجود دارد:

1- لیزر برش فلزات فایبر با توان 1000 وات با تکنولوژی ایتالیا

ما در مجموعه خدمات سهند لیزر از یک دستگاه لیزر فایبر 1000 وات با تکنولوژی ایتالیا استفاده می نمائیم تا بهترین کیفیت و سرعت را در خدمات برش لیزر فلزات داشته باشیم.

استفاده از نرم افزار طراحی و کار با دستگاه ساخت اسپانیا جهت بهبود نقشه ها و بهترین چیدمان جهت کاهش ضایعات ورق و بهبود سرعت کار از مزایای دستگاه لیزر برش فایبر موجود می باشد.

دستگاه لیزر برش فایبر

توانایی دستگاه برش لیزر فایبر :

  • برش ورق آهن تا 12 میلیمتر
  • برش ورق استیل تا 8 میلیمتر
  • برش ورق گالوانیزه تا 4 میلیمتر
  • برش ورق آلومینویم تا 4 میلیمتر
  • برش ورق مس و برنج تا 3 میلیمتر
  • برش ورق نقره تا 0.5 میلیمتر

مجموعه خدمات برش لیزر سهند آمادگی دارد تا:

  • تحویل سفارشات تیراژ پائین حداکثر 2 روز
  • ارائه فاکتور رسمی در صورت درخواست
  • طراحی و نقشه کشی

2- لیزر حکاکی فایبر با توان 30 وات

لیزر حکاکی فلزات مورد از سورس لیزر 30 وات ساخت ریکاس ، اسکنر دیجیتال ، لنز سنگاپور با ابعاد کاری مختلف بهره می گیرد. با استفاده از این دستگاه می توان انواع فلزات و برخی غیرفلزات را تا ابعاد 30*30 سانتی متر حکاکی نمود.

امکان حکاکی تصویر، حکاکی شماره سریال، بارکد، انواع لوگو و متن و ….. از ویژگی های این دستگاه لیزر حکاکی فایبر می باشد.

دستگاه حکاکی لیزر فایبر

لیزر حکاکی فایبر برای حکاکی فلزات

 

3- دستگاه توان سنج لیزر ساخت امریکا

از این دستگاه توان سنج برای اندازی گیری توان خروجی لیزر با دقت بالا استفاده می شود. یکی از کاربردهای این دستگاه اندازه گیری توان خروجی لیزر و بررسی میزان افت توان لیزر و یا بررسی خرابی ان می باشد.